Zapraszamy na trzecią edycję!
Feel invited for the third edition!
Attach to Sekcja 4
Chcesz wziąć udział w Warsaw Security Summit 2019? Zostaw nam swój adres e-mail - poinformujemy Cię o rozpoczęciu rejestracji:
Do you want to take part in Warsaw Security Summit 2019? Leave us your e-mail address - we will inform you about the start of registration:
Poprzez podanie adresu e-mail i zapis do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatora konferencji Warsaw Security Summit (A&S Polska Sp. z o.o.) w celach: marketingu bezpośredniego dotyczącego organizowanych wydarzeń. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: info@aspolska.pl
Attach to Sekcja 7